PhoneNumber (1.0.0-beta1) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: None
km: គ្មាន

en: Types
km: ប្រភេទ

en: Required
km: ទាមទារ

en: Format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: Not installed
km: មិន​បាន​ដំឡើង

en: Optional
km: ស្រេច​ចិត្ត

en: Installed
km: បាន​ដំឡើង

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម

en: About
km: អំពី

en: Uses
km: ប្រើ

en: Default country
km: ប្រទេស​លំនាំ​ដើម​
