PhoneNumber (1.0.0-beta1) - en to kn translation catalogue (14 entries)

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Country
kn: ಕಂಟ್ರಿ

en: Required
kn: ಕಡ್ಡಾಯ

en: Format
kn: ಫಾರ್ಮಾಟ್‍ಗೊಳಿಸು

en: Unknown
kn: ಗೊತ್ತಿಲ್ಲದ

en: Mobile
kn: ಮೊಬೈಲ್

en: Optional
kn: ಐಚ್ಛಿಕ

en: seconds
kn: ಸೆಕಂಡುಗಳಿಗೆ ವಿಭಜಿಸು

en: Installed
kn: ಅನುಸ್ಥಾಪಿಸಲಾದ

en: Extension
kn: ವಿಸ್ತರಣೆ

en: Pager
kn: ಪೇಜರ್

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Light
kn: ತಿಳಿಯಾದ

en: Emergency
kn: ತುರ್ತು
