PhoneNumber (1.0.0-beta1) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: None
ku: هیچ

en: Types
ku: جۆرەکان

en: Required
ku: پێویستە

en: Format
ku: فۆرمات

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: Not installed
ku: دانەمەزرێنراوە

en: Optional
ku: ئارەزوومەندانە

en: Installed
ku: دامەزرێنراوە

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی

en: About
ku: دەربارە

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت

en: Default country
ku: وڵاتی بنەڕەتی
