PhoneNumber (1.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (21 entries)

en: None
lv: Nav

en: Country
lv: Valsts

en: Types
lv: Veidi

en: Required
lv: Obligāts

en: Format
lv: Formāts

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Mobile
lv: Mobīlais telefona nr.

en: Not installed
lv: Nav instalēts

en: Optional
lv: Neobligāts

en: Phone number
lv: Telefona numurs

en: Countries
lv: Valstis

en: API key
lv: API atslēga

en: Installed
lv: Instalēts

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Extension
lv: Paplašinājums

en: Country code
lv: Valsts kods

en: Pager
lv: Šķirklis

en: About
lv: Par

en: Uses
lv: Lieto

en: Unique
lv: Unikāls

en: Default country
lv: Noklusējuma valsts
