PhoneNumber (1.0.0-beta1) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: None
mn: Байхгүй

en: Country
mn: Улс

en: Types
mn: Төрлүүд

en: Required
mn: Шаардлагатай

en: Format
mn: Бүтэц

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: Not installed
mn: Суулгаагүй

en: Optional
mn: Өөрийн сонголтоор
