PhoneNumber (1.0.0-beta1) - en to th translation catalogue (16 entries)

en: None
th: ไม่มี

en: Country
th: ประเทศ

en: Required
th: จำเป็น

en: Format
th: รูปแบบ

en: Unknown
th: ไม่รู้

en: Mobile
th: มือถือ

en: Not installed
th: ไม่ได้ติดตั้งไว้

en: Optional
th: ไม่จำเป็น

en: Countries
th: ประเทศ

en: Installed
th: ติดตั้ง

en: Pager
th: ตัวเปลี่ยนหน้า

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Uses
th: ใช้

en: Emergency
th: กรณีฉุกเฉิน

en: Field types
th: ประเภทช่องรับข้อมูล

en: Default country
th: ประเทศปกติ
