PhoneNumber (1.0.0-beta1) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: None
ug: يوق

en: Types
ug: تىپلار

en: Required
ug: زۆرۈر

en: Not installed
ug: قاچىلانمىغان

en: Optional
ug: ئىختىيارىي

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش

en: Default country
ug: سۈكۈت دۆلەت ۋە رايون
