Photo Albums (1.0.0-rc1) - en to be translation catalogue (29 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Status
be: Статус

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Author
be: Аўтар

en: Language
be: Мова

en: On
be: На

en: Reset
be: Скінуць

en: Image
be: Малюнак

en: File Size
be: Памер Файла

en: Teaser
be: Цвялілка

en: Updated
be: Абноўлена

en: Content type
be: Тып змесціва

en: Page
be: Старонка

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Published
be: Апублікавана

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: Apply
be: Ужыць

en: bytes
be: Б

en: About
be: Аб

en: No content available.
be: Няма даступнага змесціва.

en: Published status
be: Апублікованы статус

en: Find and manage content.
be: Шукаць і правіць змесціва.

en: Linked to content
be: Звязаны са змесцівам
