Photo Albums (1.0.0-rc1) - en to eu translation catalogue (36 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Status
eu: Egoera

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Author
eu: Egilea

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Reset
eu: Garbitu

en: Image
eu: Irudia

en: Teaser
eu: Laburpena

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Content type
eu: Eduki mota

en: Page
eu: Orria

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Published
eu: Argitaratua

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Desc
eu: Beheraka

en: author
eu: egilea

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: Apply
eu: Ezarri

en: bytes
eu: byteak

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: About
eu: (r)i buruz

en: No content available.
eu: Ez dago eduki erabilgarririk.

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Published status
eu: Argitalpen egoera

en: Find and manage content.
eu: Edukiak bilatu eta kudeatu.

en: Linked to content
eu: Edukira estekatua

en: Asc
eu: Goraka
