Photo Albums (1.0.0-rc1) - en to gu translation catalogue (17 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Author
gu: લેખક

en: Language
gu: ભાષા

en: On
gu: ચાલુ

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: author
gu: લેખક

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: About
gu: વિશે
