Photo Albums (1.0.0-rc1) - en to he translation catalogue (38 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Status
he: מצב

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Author
he: מחבר/ת

en: Language
he: שפה

en: On
he: פעיל

en: Reset
he: איתחול

en: Image
he: תמונה

en: Teaser
he: תקציר

en: Updated
he: עודכן

en: Content type
he: סוג תוכן

en: Page
he: דף

en: Off
he: כבוי

en: Custom
he: מותאם

en: Published
he: מפורסם

en: Filter
he: סינון

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: author
he: מחבר/ת

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: About
he: אודות

en: No content available.
he: אין תוכן זמין.

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Published status
he: מצב פרסום

en: Find and manage content.
he: איתור תוכן וניהולו.

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
