Photo Albums (1.0.0-rc1) - en to hy translation catalogue (18 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Language
hy: Լեզու

en: Image
hy: Նկար

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Page
hy: Էջ

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: author
hy: հեղինակ

en: Linked to content
hy: Հղում դեպի բովանդակություն
