Photo Albums (1.0.0-rc1) - en to is translation catalogue (32 entries)

en: Title
is: Titill

en: Body
is: Meginmál

en: Status
is: Staða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Content
is: Innihald

en: Author
is: Höfundur

en: Language
is: Tungumál

en: On
is: Virkjað

en: Reset
is: Endursetja

en: Image
is: Mynd

en: File Size
is: Skráarstærð

en: Teaser
is: Úrdráttur

en: Updated
is: Uppfært

en: Content type
is: Efnisgerð

en: Page
is: Síða

en: Off
is: Af

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Published
is: Birt

en: Filter
is: Sía

en: Photos
is: Myndir

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Sort by
is: Raða eftir

en: author
is: höfundur

en: ‹ Previous
is: < Fyrri

en: Unpublished
is: Ekki birt

en: Apply
is: Virkja

en: About
is: Um

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -

en: Media library
is: Margmiðlunarsafn

en: Linked to media item
is: Tengt margmiðlunarefni
