Photo Albums (1.0.0-rc1) - en to km translation catalogue (22 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Language
km: ភាសា

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Teaser
km: ចំណោទ​បញ្ហា

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Content type
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Page
km: ទំព័រ

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Filter
km: តម្រង

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: About
km: អំពី

en: No content available.
km: គ្មា​ន​មាតិកា​ទេ​ ។

en: Find and manage content.
km: ស្វែង​រក និង​គ្រប់​គ្រង​មាតិកា ។

en: Linked to content
km: បាន​តភ្ជាប់​ទៅកាន់​មាតិកា
