Photo Albums (1.0.0-rc1) - en to lt translation catalogue (35 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Status
lt: Būsena

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Author
lt: Autorius

en: Language
lt: Kalba

en: On
lt: Įjungta

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Page
lt: Puslapis

en: Off
lt: Išjungta

en: Custom
lt: Savitas

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: author
lt: autorius

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: About
lt: Apie

en: No content available.
lt: Turinio nėra.

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Published status
lt: Paskelbta statusas

en: Find and manage content.
lt: Surasti ir valdyti turinį.

en: Linked to content
lt: Susietas su turiniu

en: Medium (220×220)
lt: Vidutinis (220×220)

en: Thumbnail (100×100)
lt: Miniatiūra (100x100)

en: Media item
lt: Medijos elementas
