Photo Albums (1.0.0-rc1) - en to lv translation catalogue (35 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Status
lv: Statuss

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Author
lv: Autors

en: Language
lv: Valoda

en: On
lv: Aktīvs

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Image
lv: Attēls

en: File Size
lv: Faila Izmērs

en: Teaser
lv: Ievadteksts

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Content type
lv: Satura veids

en: Page
lv: Lapa

en: Off
lv: Izslēgts

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Published
lv: Publicēts

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: author
lv: autors

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: About
lv: Par

en: No content available.
lv: Nav pieejams saturs.

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Find and manage content.
lv: Meklēt un pārvaldīt saturu.

en: Linked to content
lv: Sasaitēts ar saturu
