Photo Albums (1.0.0-rc1) - en to nl translation catalogue (41 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Content
nl: Inhoud

en: Author
nl: Auteur

en: Language
nl: Taal

en: On
nl: Aan

en: Image
nl: Afbeelding

en: File Size
nl: Bestandsgrootte

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: Page
nl: Pagina

en: Off
nl: Uit

en: Custom
nl: Aangepast

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Photos
nl: Foto's

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: author
nl: auteur

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: Apply
nl: Toepassen

en: About
nl: Over

en: No content available.
nl: Geen inhoud beschikbaar.

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Published status
nl: Publicatiestatus

en: Find and manage content.
nl: Inhoud zoeken en beheren

en: Linked to content
nl: Gelinkt naar inhoud

en: Asc
nl: Oplopend

en: Media library
nl: Media-bibliotheek

en: Medium (220×220)
nl: Gemiddeld (220×220)

en: Thumbnail (100×100)
nl: Miniatuur (100×100)

en: Linked to media item
nl: Verwijst naar media-item

en: Media item
nl: Media-item

en: Media Library thumbnail (220×220)
nl: Mediabibliotheek miniatuur (220×220)
