Photo Albums (1.0.0-rc1) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: On
th: เปิด

en: Content type
th: ชนิดของเนื้อหา

en: Off
th: ปิด

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: author
th: ผู้เขียน

en: ‹ Previous
th: ‹ previous

en: Next ›
th: next ›

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »
