Photo Albums (1.0.0) - en to ka translation catalogue (22 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Status
ka: სტატუსი

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Author
ka: ავტორი

en: Language
ka: ენა

en: On
ka: ჩართვა

en: Image
ka: სურათი

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: Page
ka: გვერდი

en: Off
ka: გამორთვა

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Desc
ka: აღწერა

en: author
ka: ავტორი

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: - All -
ka: - ყველა -
