Photo Albums (1.0.0) - en to mr translation catalogue (21 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Operations
mr: कृती

en: Content
mr: साहित्य

en: Author
mr: लेखक

en: Language
mr: भाषा

en: On
mr: वर

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Updated
mr: सुधारित

en: Page
mr: पान

en: Off
mr: बंद

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Filter
mr: गाळणी

en: Photos
mr: छायाचित्र

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Unpublished
mr: अप्रकाशित

en: Published status
mr: प्रकाशन अवस्था
