Photo Albums (1.0.0) - en to sk translation catalogue (39 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Status
sk: Stav

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Author
sk: Autor

en: Language
sk: Jazyk

en: On
sk: Zapnúť

en: Image
sk: Obrázok

en: Teaser
sk: Upútavka

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Page
sk: Strana

en: Off
sk: Vypnúť

en: Custom
sk: Vlastná

en: Published
sk: Zverejnené

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Photos
sk: Fotografie

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: author
sk: autor

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: About
sk: Informácie o

en: No content available.
sk: Žiaden obsah nie je dostupný.

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Published status
sk: Stav zverejnenia

en: Find and manage content.
sk: Vyhľadať a spravovať obsah

en: Linked to content
sk: Viazaný s obsahom

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Thumbnail (100×100)
sk: Náhľad (100x100)
