Photo Albums (1.0.1-rc1) - en to bs translation catalogue (16 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Operations
bs: Operacije

en: Content
bs: Sadržaj

en: Author
bs: Autor

en: Language
bs: Jezik

en: Image
bs: Slika

en: Teaser
bs: Sažetak

en: Content type
bs: Tip sadržaja

en: Page
bs: Strana

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Published
bs: Objavljeno

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
