Photo Albums (1.0.1-rc1) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Status
ne: अवस्था

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Author
ne: लेखक

en: Language
ne: भाषा

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Custom
ne: मनचाहिदो

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई
