Photo Albums (1.0.1-rc1) - en to ps translation catalogue (19 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Status
ps: حالت

en: Content
ps: منځپانګه

en: Author
ps: ليكوال

en: Language
ps: ژبه

en: Image
ps: انځور

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Page
ps: پاڼه

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Filter
ps: چاڼ

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: author
ps: ليكوال

en: Apply
ps: تطبيقول

en: About
ps: په اړه

en: - All -
ps: - ټول -
