Photo Albums (1.0.1-rc1) - en to ro translation catalogue (41 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conținut

en: Status
ro: Stare

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Content
ro: Conținut

en: Author
ro: Autor

en: Language
ro: Limba

en: On
ro: Pornit

en: Reset
ro: Resetează

en: Image
ro: Imagine

en: File Size
ro: Dimensiune fișier

en: Updated
ro: Actualizat

en: Content type
ro: Tip conținut

en: Page
ro: Pagina

en: Off
ro: Oprit

en: Custom
ro: Personalizat

en: Published
ro: Publicat

en: Filter
ro: Filtru

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: author
ro: autor

en: ‹ Previous
ro: ‹ Anterior

en: Next ›
ro: Următor ›

en: Unpublished
ro: Nepublicat

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: About
ro: Despre

en: No content available.
ro: Nu este conținut disponibil.

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Published status
ro: Statusul publicat

en: Find and manage content.
ro: Găsire și administrare conținut

en: Linked to content
ro: Legat de conținut

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert

en: Medium (220×220)
ro: Mediu (220×220)

en: Thumbnail (100×100)
ro: Miniatură (100×100)
