Photo Albums (1.0.2) - en to cs translation catalogue (41 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Status
cs: Stav

en: Operations
cs: Operace

en: Content
cs: Obsah

en: Author
cs: Autor

en: Language
cs: Jazyk

en: On
cs: Zapnuto

en: Image
cs: Obrázek

en: Teaser
cs: Úvodník

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Content type
cs: Typ obsahu

en: Page
cs: Stránka

en: Off
cs: Vypnuto

en: Custom
cs: Vlastní

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Filter
cs: Filtr

en: Promoted to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: author
cs: autor

en: ‹ Previous
cs: ‹ Předchozí

en: Next ›
cs: Následující ›

en: Unpublished
cs: Skryto

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: About
cs: Popis

en: No content available.
cs: Žádný obsah není k dispozici.

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Published status
cs: Status zveřejnění

en: Find and manage content.
cs: Hledat a spravovat obsah.

en: Linked to content
cs: Propojeno s obsahem

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené

en: Medium (220×220)
cs: Střední (220x220)

en: Thumbnail (100×100)
cs: Náhled (100x100)
