Photo Albums (1.0.2) - en to da translation catalogue (42 entries)

en: Title
da: Titel

en: Body
da: Brødtekst

en: Operations
da: Handlinger

en: Content
da: Indhold

en: Author
da: Forfatter

en: Language
da: Sprog

en: On
da: Tilsluttet

en: Reset
da: Gendan

en: Image
da: Billede

en: Teaser
da: Smagsprøve

en: Updated
da: Opdateret

en: Content type
da: Indholdstype

en: Page
da: Side

en: Off
da: Afbrudt

en: Custom
da: Tilpasset

en: Published
da: Udgivet

en: Promoted to front page
da: Forfremmet til forside

en: Photos
da: Billeder

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: author
da: forfatter

en: ‹ Previous
da: ‹ Forrige

en: Next ›
da: Næste ›

en: Unpublished
da: Ikke udgivet

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: About
da: Om

en: No content available.
da: Der er intet indhold at vise.

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Published status
da: Publiceringsstatus

en: Find and manage content.
da: Find og håndtér indhold.

en: Linked to content
da: Linket til indhold

en: Asc
da: Stigende

en: Not Configured
da: Ikke konfigureret

en: Media library
da: Medie bibliotek

en: Medium (220×220)
da: Mellem (220×220)

en: Media Library thumbnail (220×220)
da: Media Library miniaturebillede (220×220)
