Photo Albums (1.0.2) - en to gl translation catalogue (41 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Status
gl: Estado

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Author
gl: Autor/a

en: Language
gl: Idioma

en: On
gl: Activo

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Image
gl: Imaxe

en: File Size
gl: Tamaño do Ficheiro

en: Teaser
gl: Resumo

en: Updated
gl: Actualizado

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Page
gl: Páxina

en: Off
gl: Desactivado

en: Custom
gl: Personalizado

en: Published
gl: Publicado

en: Filter
gl: Filtro

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: author
gl: autor

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: About
gl: Información

en: No content available.
gl: Contido non dispoñible

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Published status
gl: Estado de publicación

en: Find and manage content.
gl: Encontrar e xestionar contido.

en: Linked to content
gl: Vinculado a contido

en: Not Configured
gl: Non Configurado

en: Medium (220×220)
gl: Medio (220×220)

en: Thumbnail (100×100)
gl: Miniatura (100x100)
