Photo Albums (1.0.2) - en to ug translation catalogue (21 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Content type
ug: مەزمۇن تۈرى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Promoted to front page
ug: باش بەتتە كۆرسىتىش

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: About
ug: ھەققىدە

en: Reset Password
ug: پارولنى قايتا بەلگىلەش

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Find and manage content.
ug: مەزمۇن ئىزدەش ۋە باشقۇرۇش
