Photo Albums (1.0.2) - en to sl translation catalogue (19 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Status
sl: Stanje

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Author
sl: Avtor

en: Language
sl: Jezik

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Image
sl: Slika

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: Page
sl: Stran

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Published
sl: Objavljeno

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: About
sl: O modulu

en: No content available.
sl: Na voljo ni nobene vsebine.
