Photo Sphere Viewer (1.0.1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Image
cs: Obrázek

en: Original image
cs: Původní obrázek

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Requirements
cs: Požadavky

en: About
cs: Popis

en: Image style
cs: Styl obrázku

en: None (original image)
cs: Žádný (původní obrázek)

en: Configure Image Styles
cs: Konfigurovat styly obrázku
