Photo Sphere Viewer (1.0.1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Image
hi: चित्र

en: Original image
hi: मूल छवि

en: Configuration
hi: विन्यास

en: About
hi: के बारे में

en: Image style
hi: छवि शैली

en: None (original image)
hi: कोई (मूल छवि) नहीं
