Photo Sphere Viewer (1.0.1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Image
ku: وێنە

en: Original image
ku: وێنەی ڕاستەقینە

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: About
ku: دەربارە

en: Image style
ku: شێوازی وێنە
