Photo Sphere Viewer (1.0.1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Image
pt: Imagem

en: Original image
pt: Imagem original

en: Configuration
pt: Configurações

en: Requirements
pt: Requisitos

en: About
pt: Sobre

en: Image style
pt: Estilo da imagem

en: None (original image)
pt: Nenhum (imagem original)

en: Configure Image Styles
pt: Configurar Estilos de Imagens
