Photo Sphere Viewer (1.0.1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Image
sk: Obrázok

en: Original image
sk: Originálny obrázok

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Requirements
sk: Požiadavky

en: About
sk: Informácie o

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: None (original image)
sk: Žiadny (pôvodný obrázok)

en: Configure Image Styles
sk: Konfigurovať štýly obrázkov
