Photo Sphere Viewer (1.0.1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Image
sv: Bild

en: Original image
sv: Originalbild

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Requirements
sv: Krav

en: About
sv: Om

en: Image style
sv: Stilmall för bild

en: None (original image)
sv: Ingen (ursprunglig bild)

en: Configure Image Styles
sv: Konfigurera bildstilar
