Photo Sphere Viewer (1.0.1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Image
ar: الصورة

en: Original image
ar: الصورة الأصلية

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: About
ar: حول

en: Image style
ar: نمط الصورة

en: None (original image)
ar: لا يوجد (الصورة الأصلية)
