Photo Sphere Viewer (1.0.1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Image
be: Малюнак

en: Original image
be: Сапраўдная выява

en: Configuration
be: Налады

en: About
be: Аб

en: Image style
be: Стыль выявы

en: None (original image)
be: Ніяк (сапраўдная выява)
