Photo Sphere Viewer (1.0.1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Image
ca: Imatge

en: Original image
ca: Imatge original

en: Configuration
ca: Configuració

en: Requirements
ca: Requeriments

en: About
ca: Detalls

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: None (original image)
ca: Cap (imatge original)

en: Configure Image Styles
ca: Configura els estils d'imatge
