Photo Sphere Viewer (1.0.1) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Image
de: Bild

en: Original image
de: Originalbild

en: Configuration
de: Konfiguration

en: Requirements
de: Voraussetzungen

en: About
de: Über

en: Image style
de: Bildstil

en: None (original image)
de: Keine (Originalbild)

en: Configure Image Styles
de: Bildstile konfigurieren
