Photo Sphere Viewer (1.0.1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Image
el: Εικόνα

en: Original image
el: Αρχική εικόνα

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: About
el: Περί

en: Image style
el: Στυλ εικόνας

en: None (original image)
el: Κανένα (αρχική εικόνα)
