Photo Sphere Viewer (1.0.1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Image
eu: Irudia

en: Original image
eu: Irudi originala

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: About
eu: (r)i buruz

en: Image style
eu: Irudiaren tankera
