Photo Sphere Viewer (1.0.1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Image
fi: Kuva

en: Original image
fi: Alkuperäinen kuva

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Requirements
fi: Vaatimukset

en: About
fi: Tietoja

en: Image style
fi: Kuvan tyyli

en: None (original image)
fi: Ei mitään (alkuperäinen kuva)
