Photo Sphere Viewer (1.0.1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Image
he: תמונה

en: Original image
he: התמונה המקורית

en: Configuration
he: הגדרות

en: Requirements
he: דרישות

en: About
he: אודות

en: Image style
he: סגנון תמונה
