Photo Sphere Viewer (1.0.1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Image
hu: Kép

en: Original image
hu: Eredeti kép

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Requirements
hu: Előfeltételek

en: About
hu: Leírás

en: Image style
hu: Képstílus

en: None (original image)
hu: Nincs (eredeti kép)

en: Configure Image Styles
hu: Képstílusok beállítása
