Photo Sphere Viewer (1.0.1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Image
jv: Gambar

en: Original image
jv: Gambar asli

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: About
jv: Ngenani

en: Image style
jv: Gagrag gambar

en: None (original image)
jv: Nihil (gambar asli)
