Photo Sphere Viewer (1.0.1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Image
lv: Attēls

en: Original image
lv: Oriģinālais attēls

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: About
lv: Par

en: Image style
lv: Attēla stils

en: None (original image)
lv: Nekas (oriģinālais attēls)
