Photo Sphere Viewer (1.0.1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Image
nl: Afbeelding

en: Original image
nl: Originele afbeelding

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Requirements
nl: Vereisten

en: About
nl: Over

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: None (original image)
nl: Geen (originele afbeelding)

en: Configure Image Styles
nl: Afbeeldingsstijlen instellen
