Photo Sphere Viewer (1.0.1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Image
uk: Зображення

en: Original image
uk: Оригінальне зображення

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Requirements
uk: Вимоги

en: About
uk: Про модуль

en: Image style
uk: Стиль зображення

en: None (original image)
uk: Немає (оригінальне зображення)

en: Configure Image Styles
uk: Конфігурувати стилі зображень
