Photo Sphere Viewer (1.0.1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Image
vi: Ảnh

en: Original image
vi: Hình ảnh gốc

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: About
vi: Giới thiệu

en: Image style
vi: Kiểu dáng ảnh

en: None (original image)
vi: Không (ảnh gốc)
